Andiiiiiii…haide ca fac maine dulceata,nu fii suparata pe mine…N-am rezistat mirosului,culorii si catifelarii lor.Ihmmm…

...sublim!


Andiiiiiii…haide ca fac maine dulceata,nu fii suparata pe mine…N-am rezistat mirosului,culorii si catifelarii lor.Ihmmm…

...sublim!


16 Responses to Dulceaţa de trandafiri roşii , parfumaţi şi catifelaţi