Poze nefolosite-azi Epiphilum

Acum stagneaza in camera mai rece si udate cand imi amintesc,adica foarte rar.Mi-ar placea sa am cu flori roz.Am vazut la scoala, mai demult, dar nu puteam cere o frunza fiindca avea doar vreo 3 cu totul.Uite cate frunze au ale mele….sunt enorm de grele toate trei,adica fiecare,abia le deplasam de 2 ori pe an.Dar daca infloreste asa ca in poze(inceput de iulie) atunci merita orice efort.Mai putin hexencshutz(sau cum s-o scrie…).

24 Responses to Poze nefolosite-azi Epiphilum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.