Planul grădinii 2011

 

M araru  si cimbrul rasar singure iar spanacul este deja rasarit pe undeva si-l voi ocoli. Maine este zi de lucru in gradina, la pomi si pregatit strat pentru mazare si arpagic.

Carari sunt si intre straturi si pe  ele sadim telina.

Incepe  anul de gradinarit 2011. Spor la treaba urez tutror gradinarilor  pasionati!

17 Responses to Planul grădinii 2011

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.