Sub măr

Vedeti,pozele  mele au pixelii la  vedere.Sunt facute cu 5M.  Am M intre 1 si 6.In gradina neclaritatea este mult mai mare deci nu pot sa  pun poze cu rosii.

16 Responses to Sub măr

  1. Pingback: Daca Basescu ar fi fost primul si singurul presedinte al Romaniei dupa Revolutie « Hai ca se poate!

  2. Pingback: Sărutul morţii (Kriminalroman) – III « Ioan Usca

  3. Pingback: Ioan Usca – Ultimul Mitropolit – 47 « Caius

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.