Ştiri la 13 octombrie 2009

1. a nins in Bucegi si-n Semenic

2. a cazut guvernul Boc 2  (unsprezecele de pomina  )

3.  nu am cules  ultimii  ardei

4.  la noapte va fi 1 grad Celsius

5.  nici sefu’ nu se simte prea bine

dovleacul dela vecina

6.  si vecina ne-a dat un dovleac urias

7. update 14 octombrie: lapovita la ora 9 si putin peste  0 grade

L.E. Dovleacul de la vecina mea este mult mai frumos in realitate,are coaja portocalie spre roz(nicio aluzie  :(  ).

DOVLEACUL

DOVLEACUL VECINEI

Si astia sunt ai mei,tot de placinta …insa nu-s copti  .

DOVLECII MEI

Acum am si o reteta de supa de dovleac de la Carmen.Multumesc Carmen.

22 Responses to Ştiri la 13 octombrie 2009

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.