
Azaleele sunt in forma maxima,toti bobocii infloriti..o mandrete de flori care ma bucura de cate ori le privesc.




Si cactusii fac floricele galbene mici,mici…iar Cymbidium este ca-n prima zi…nici o modificare si florile lui de paradis miros si culmea…mie-mi place mirosul lor.Ador aceasta floare.


Iar Cyclamenul a facut seminte 🙂

7 Responses to Minunatele flori