Urmeaza o perioada cu vant si ploi in care ma retrag in…turn.Este tot ce pot sa fac pe o astfel de vreme.Vorbim,ca ferestruica-i deschisa .



Urmeaza o perioada cu vant si ploi in care ma retrag in…turn.Este tot ce pot sa fac pe o astfel de vreme.Vorbim,ca ferestruica-i deschisa .



3 Responses to Sunt in …turn