Nevasta-mea sofeaza atât de bine, ca GPS-ul ii zice “In 50 de metri trage pe dreapta, că eu cobor”. =)) =)) =))
Pingback: Cea mai tare cautare a ………. mileniului :))))) « Minunile din gradina mea
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Comment *
Name *
Email *
Website
Δ
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Pingback: Cea mai tare cautare a ………. mileniului :))))) « Minunile din gradina mea