Şi dacă ei nu mă vor nici eu nu-i vreau pe ei

1.Ieri am aflat ca axa Bucuresti-Londra-Washington trece prin Georgia,Palestina,Albania si Lituania

2.”Cu mine se  poate pana cand ma atingi la demnitate “-citat aproximativ din basescu -“inaltimea sa” . Grav l-au atins la demnitate presedintii si demnitarii europeni,  la cea mai recenta  reuniune NATO   ,ignorandu-l pe  el,Cinevaul  .Asa se  explica usor  reactia “inaltimii sala”  fata de raportul de monitorizare a justitiei romane de catre Comisia Europeana.

11 Responses to Şi dacă ei nu mă vor nici eu nu-i vreau pe ei

  1. Pingback: Din nou stiri despre Romania in presa internationala si alte stiri « Supravietuitor's Blog

  2. Pingback: Boc nu a auzit de demisia de onoare sau de harakiri? « Hai ca se poate!

  3. Pingback: Inocentul – XI « Ioan Usca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.