O clipă prea târziu

L-am vazut in pozele de la  lansare si premiere apoi in  zelistul meu.Normal ca m-am bucurat,normal ca am dat un click,normal ca stiu despre cine-i vorba si normal ca m-am emotionat .Dar pana la lacrimi?Da,pana la lacrimi , fiindca domnul GS spune atat de dureros ceea ce spune incat eu nu pot decat sa plang fiindca are atata dreptate.Si sa ma intreb unde este speranta?Este ca pe vremuri oculte,a mancat-o varcolacii?

Domnule George Serban,bine-ati venit in blogrollul meu, acum, cand ceva, foarte important ,va opreste sa mai scrieti!


5 Responses to O clipă prea târziu

  1. Pingback: Ana Maria Ioana Ana Maria Ioana « Gabriela Savitsky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.