Vizibil inconfort

Ce faci la o masa protocolara cand nu te simti in largul tau,cand recunosti in sinea ta,sau subconstientul tau o stie,ca esti inferior interlocutorului?Ce faci cand nici limba vorbita de acesta nu o stapanesti,dar vrei sa pari spiritual,vrei sa atragi atentia si nu ai cuvintele la tine,esti foarte incomodat?

Pai ,faci ca videanu si basescu vis-a-vis de Joe Biden…iti tragi scaunul sub fund,salti un pic si te hlizesti de parca ce poanta buna ai spus tu( HA,HA,HA…ce-mi  plac poantele mele!!!  ).

5 Responses to Vizibil inconfort

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.