Imi place sa ma plimb seara,in amurg ,prin gradină.Este o liniste de basm ,un miros de verde,un cer in asteptarea stelelor si plantele proaspat udate se rasfată,iar eu ma gandesc…Doamneee,ce frumos este totul!






Imi place sa ma plimb seara,in amurg ,prin gradină.Este o liniste de basm ,un miros de verde,un cer in asteptarea stelelor si plantele proaspat udate se rasfată,iar eu ma gandesc…Doamneee,ce frumos este totul!






10 Responses to Seara in gradină