


Craciunitei ii merge bine de vreme ce ii cresc frunze noi,iar cele vechi se inrosesc,ca la-nceputul” infloririi”.Ii place acolo pe fereastra,nu uit s-o ud zilnic.Imi place de ea ca nu face mofturi,ne intelegem de minune,iar ea ma rasplateste pentru niciun efort.Ce bine-ar fi sa fie si oamenii asa!





7 Responses to Cam asta e