De Mos Nicolae

In seara asta m-am plimbat prin Gradina lui Monet cu Gabi,apoi am colindat pe strazile Valenciei  cu Laura si…ce credeti,am ajuns cu saniuta Mosului Nicolae pana la Vancouver,sa-i spun lui Windwhisperer Sarbatori fericite!

Si inca  mai am de colindat prin lume.

Sarbatori fericite tuturor!La Multi Ani Nicolae,Nicoleta…!

dec-2008-028Daruri de la Mos Nicolae

32 Responses to De Mos Nicolae

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.