






Strugurii atarna peste tot,nu i-am pozat in toate locurile,in balcoane nu am ajuns,dar este o retea de vie peste tot in curte si in fata casei si in spatele ei si in lialiacul din fata atarna struguri.Soiurile le-am scris la taguri,nu stiu cum se numeste soiul de masa,care sunt dulci cu boabe dese si mici si se coc devreme..la sfarsitul lui august.