Primavara este frumoasa fiindca infloresc gradinile, gradinutele, pomii si copacii. “Fara flori, viata e pustiu” 😀
La sfârșit de martie
This entry was posted in flori, Gradina si gradinuta, Vizitati gradinaelisei and tagged flori, lalele, primule, viorele. Bookmark the permalink.













4 Responses to La sfârșit de martie