Va salut din umbra.
Bulgari de fori
Stiti ce va rog? Spuneti-mi sa stau, spuneti-mi ca trece, ca minunea florilor este efemera si apoi imi pare rau ca nu am stat cu ele destul. Cat este destul?
Nu, nu, asta nu se inchide ziua, ce este ca miroase exact ca regina noptii?
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Comment *
Name *
Email *
Website
Δ
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
10 Responses to Flori, flori, flori, adorabile flori,mult așteptatele flori…