Vă salut din Banat…

Intalnirea de 45 de ani de la absolvirea facultatii de fizica a Universitatii de Vest Timisoara. 16 mai 2014 orele 11 am. A fost minunat. Pe colegi ii admir, pe domnii profesori ii respect, ii pretuiesc si le port recunostinta vesnica oriunde ar fi, organizatorilor le multumesc, eu m-am simtit admirabil.

Sa ne revedem in curand, in viata!

2 Responses to Vă salut din Banat…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.