Cu plecăciune,pentru ei …

cei care s-au sacrificat in Decembrie 1989 incepand cu 16 Decembrie si pana la ultimul glonte tintit.Tintit spre ei cei care au avut curaj.Si fiindca au avut curajul sa-l infrunte pe tiran si fiindca au murit pentru LIBERTATE ei sunt eroii neamului romanesc.Cinste lor!Amintirea lor sa fie incununata cu flori!

4 Responses to Cu plecăciune,pentru ei …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.