Mulţumescu-Ţi Doamne !







Patru   la trei c-asa-i frumos,in mod egal  :D  .Ador darurile mosului  ,m-a rasfatat cu geanta care s-a agatat singura de mine cand ieseam din magazin.M-a bucurat tare mult.Pe amandoi ne-a bucurat Mosul.Multumesc Mos Nicolae ca ai venit si la noi!Iar darul cel mare..inca ma tem,inca mi-e teama,nu pot sa ma bucur de ce se spune.Inca.

14 Responses to Mulţumescu-Ţi Doamne !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.